Fullmäktigekandidaterna valkrets 3

Du kan välja att ladda ner kandidaterna en och en eller samtliga som zip fil.

 Ladda ner samtliga kandidater som en zip-fil

 

Ledamot

 

Ulf Olsson

Ulf Olsson, Kommunalråd

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

 

Malin CarlssonMalin Carlsson, Biomedicinsanalytiker

TIFF Högupplöst 

 

 

 

 

 

 

Per-Olof HöögPer-Olof Höög, Vuxenutbildningschef

TIFF Högupplöst 

 

 

 

 

 

 

 

Rose-Marie Liljenby AnderssonRose-Marie Liljenby Andersson

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

Johan HallbergJohan Hallberg, Student

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

Ninni DybergNinni Dyberg, Pensionär

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

Kurt EliassonKurt Eliasson, Pensionär

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

Gun-Britt PerssonGun-Britt Persson, Pensionär

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

Lars-Åke JohanssonLars-Åke Johansson, Arbetsförmedlare

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

 

 Ersättare

Anethe TolfssonAnethe Tolfsson, Fritidsledare

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

Ingwer KlicheIngwer Kliche, Musiker

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

Marie SandbergMarie Sandberg, Mentalskötare

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

Leif GrahnLeif Grahn, Lärare

TIFF Högupplöst

 

 

 

 

 

 

Övriga på listan

Ulla-Britt Gustavsson, Charkarbetare

Anders Ryd, Affärsanställd

Camilla Larsson, Informatör

Johan Dahlberg, Student

Maria Hanafi, Verksamhetsassistent

Ernad Suntic, Verksamhetsassistent

Anne Helin

Mats Dalmyr, Tjänsteman

Gerd Jansson, Pensionär

Peder Backlund, Metallarbetare

Pia Lindberg, Skolstädare

Magnus Olofsson, Snickare

Karolina Johnson Manskog, Ombudsman SSU

Urban Wessman, Undersköterska

Linda Schoultz, Datapedagog

Mathias Duell, Projektledare

Marie Alexandersson, Industriarbetare

Mats Tolfsson, Försäkringstjänsteman

Barbro Almgren, Elevassistent

Patrik Söderholm, Fritidsledare

Ann-Christin Carlbom, Förskollärare

Lennart Håkansson, Projektör

Catarina Eng, Ombudsman Kommunal

Kennert Steen, Pensionär

Agneta Ahlgrand, Sjuksköterska

Pentti Lindberg, Byggnadsarbetare

Ingela Johansson

Leif Andersson, Materialförvaltare

Gunhild Amundsen, Pensionär

Morteza Rajabion, Textilarbetare

Elisabeth Fjellström, Student

Per Johansson, Student

Roger Olsson, Lärare

Leif Johansson, Arbetsförmedlare

Pavle Velcov, Tekniker

Timo Pasanen, Chaufför

Sidan uppdaterades senast: 2010-10-07 13:10