Media

Nedan finner du kontkatuppgifter till företrädare för socialdemokraterna i Haninge. Vill du använda bilderna måste det framgå att du tagit bilderna från www.socialdemokraterna.se/haninge 

 

 

 

Oppositionsråd

Robert Noord

Telefon: 08 606 85 51
Mobil: 070 606 00 44
E-post: robert.noord@haninge.se

  • Klicka här för att läsa mer om Robert
    Klicka här för en högupplöst bild på Robert

 

 

 
Meeri WasbergVice gruppledare med ansvar för personalfrågor, arbetsmarknad samt folkhälsoarbete
 

Meeri Wasberg

Mobil: 070 600 61 52
E-post: meeri.wasberg@haninge.se

 

 

 

Anders Lindberg

 Ordförande för socialdemokraterna i Haninge samt gruppledare i kultur- och fritidsnämnden

Anders Lindberg

Mobil: 070 600 99 36
E-post: anders.lindberg@sap.se

Klicka här för att läsa mer om Anders

 

 

Politisk sekreterare

Maria Levin

Telefon: 08 606 83 56
Mobil: 070 621 70 02
E-post: maria.levin@haninge.se

 

 

 

 

Magnus Sundberg

 Politisk sekreterare

Magnus Sundberg

Telefon: 08 606 70 48
Mobil: 070 232 13 22
E-post: magnus.sundberg@haninge.se

 

 

 

Politisk sekreterare

Darina Agha

Mobil: 073 941 30 43
E-post: darina.agha@haninge.se

 

 

 

 

Ulla GisslarGruppledare i grund- och förskolenämnden

Ulla Gisslar

Mobil: 073-696 92 50
E-post: ulla.gisslar@haninge.se

Klicka här för att läsa mer om Ulla

 

 

 

Gruppledare i gymnasie- och vuxenutbildningsnämnden

Krister Selling

Mobil: 070 - 548 93 43 
E-post: krister.selling@haninge.se

Klicka här för att se en stor bild av Krister

 

 

 

 

 Gruppledare i stadsbyggnadsnämnden

Barbro Nordgren

Mobil: 070 395 22 82
E-post: barbro.nordgren@haninge.se

 

 

 

 

 

Kenneth Forsberg

Gruppledare i miljönämnden

Kenneth Forsberg

Mobil: 070 644 39 88
E-post: kenneth.forsberg@malareforbundet.se

 

 

 

 

 

Kerstin Hedin LindholmGruppledare i äldreomsorgsnämnden

Kerstin Hedin Lindholm

Mobil: 070 751 00 58
E-post: Kerstin.Hedin-Lindholm@seko.se

 

 

 

 

Per RydhGruppledare i socialnämnden

Per Ryhd

Mobil: 070 372 32 68
E-post: per.ryhd@haninge.se

 

 

   

 

Sidan uppdaterades senast: 2008-05-26 10:55

TopGallery