Vår styrelse

Ilan De Basso

Ordförande (VU)

Kontakt:
Telefon: 036-10 55 66
Mobil: 072-744 34 00
E-post: ilan.debasso@jonkoping.se



Mona Forsberg

Vice ordförande (VU)

Kontakt:
Mobil: 072-573 32 69
E-post: mona.forsberg@jonkoping.se


Anna Carlsson

Kassör (VU)

Kontakt:
Mobil: 073-816 96 42
E-post: anna_maria_carlsson@hotmail.com

dfs

Maria Hörnsten

Facklig ledare / styrelseledamot (ers VU)

Kontakt:
Mobil: 070-921 00 21
E-post: maria.hornsten@ifmetall.se



 

fgfg

Pelle Nordin

Studieledare / styrelseledamot (ers VU)

Kontakt:

Mobil: 070-525 71 09

E-post: pellenordin@yahoo.se


Ingalill Dahlgren Nyberg

Styrelseledamot / styrelseledamot (ers VU)

Kontakt:
Mobil: 070-207 26 45
E-post: ingalill.dahlgren-nyberg@hs.hj.se


 

Anette Höglund

Styrelseledamot

Kontakt:
Mobil: 073-922 21 25
E-post: anette.hoglund@comhem.se


Jonas Magnusson

Styrelseledamot

Kontakt:
Mobil: 073-981 72 91
E-post: jonas.magnusson@svf.fhsk.se


 

fdsa

 

Gabriel Marko

Styrelseledamot

Kontakt:
Mobil: 070-430 22 14
E-post: zawa7@hotmail.com


 

Gabriella Sjöberg

Ombudsman

Kontakt:
Mobil: 070-899 27 74
E-post: gabriella.sjoberg@socialdemokraterna.se


 
dasd

Conny Holm

Ersättare i styrelsen

Kontakt:
Mobil: 070-921 00 20
E-post: conny.holm@saabgroup.com



Eva Swedberg

Ersättare i styrelsen

Kontakt:
Mobil: 070-770 52 31
E-post: eva.swedberg.jkp@gmail.com


 

Andreas Persson

Ersättare i styrelsen

Kontakt:
Mobil: 070-831 55 39
E-post: andreas.persson@folksam.se


 

hjkhjk

Irada Söderberg

Ersättare i styrelsen

Kontakt:
Mobil: 076-040 70 60
E-post: ida.08@outlook.com


 

sads

Lina Arvidsson
Ersättare i styrelsen

Kontakt:
Mobil: 073-543 61 67
E-post: lina.arvidsson@hotmail.com

 
Sidan uppdaterades senast: 2009-10-25 23:24