Kommunfullmäktige

Våra ledamöter i i kommunfullmäktige under mandatperioden oktober 2014 - september 2018

Gruppledare:

Monica Molin

Tel: 0706-547502


E-post: monica.mohlin@comhem.se

Ordförande: Utses vid fullmäktiges sammanträde 2014-10-23


Ordinarie ledamöter:

Anders Almgren
Elin Gustavsson
Björn Abelson
Ann-Margreth Olsson
Peter Fransson
Anna-Lena Hogerud
Mattias Olsson
Monica Molin
Kent Andersson
Lena Fällström
Lennart Prytz
Fanny Johansson
Stig Svensson
Jeanette Olsson
Per Olsson

Ersättare:
Eleni Rezaii Liakou
Joakim Friberg
Klara Strandberg
Rune Granqvist
Eva S Olsson
Ronny Hansson
Akram Heidari
Mohsen Abtin

                                                                                                                           
Kommunfullmäktiges valberedning:
utses vid fullmäktiges sammanträde 2014-10-23

Sidan uppdaterades senast: 2014-10-01 10:58