Kontakt

Socialdemokraterna i Nacka
Box 636, 131 21 Nacka
Besök: Ektorpsvägen 4, Ektorps centrum
Telefon: 070-716 93 90
E-post: nacka@socialdemokraterna.se

Ordförande Nacka Arbetarekommun
Maria Raner
Telefon: 070-684 66 41
E-post: maria.raner@nacka.se

Oppositionsråd
Khashayar Farmanbar
Telefon: 070-953 21 68
E-post: khashayar.farmanbar@nacka.se

Politisk sekreterare
Lydia Wefer
Telefon: 070 091 48 43
E-post: lydia.wefer@nacka.se

Politisk sekreterare

Hadia Mian

Telefon: 070 091 48 42

E-post: hadia@hadia.se


Ombudsman
Helena Westerling
Telefon: 070-716 93 90
E-post: helena.westerling@socialdemokraterna.se

Sidan uppdaterades senast: 2011-08-02 15:46