Socialdemokraterna i Nacka

Maria Raner är ordförande för Socialdemokraterna i Nacka.

Maria Raner, Ordförande för Socialdemokraterna I Nacka

Socialdemokraternas styrelse 2016

 

Ordförande Maria Raner
mariakangas@gmail.com 070 684 66 41
V ordförande Anita Johansson anita.johansson@nacka.se 070 671 04 36
Kassör Thomas Borg thomas@redovisningsborgen.se 073 962 65 62
Ledamöter Majvie Swärd
majvie.sward@nacka.se 070 673 68 58

Lena Gonäs
lena.gonas@kau.se

Ewa Jäderberg
ewa.jaderberg@nacka.se 072 117 14 25

Martin Hellströmer martin.hellstromer@nacka.se 073 903 64 48

Andreas Andersson

andreas.andersson@nacka.se

076 276 92 23

Ella Tegsten ella.tegsten@gmail.com 076 896 16 96
Ersättare Gunilla Åberg
gunilla.c.aberg@gmail.com

Bushra Albazi
bushra_albazi@hotmail.com

Lena Rönnerstam
lena.ronnerstam@nacka.se 073 943 78 92

Espen Bjorndal espen.bjorndal@nacka.se 073 390 07 44

Vakant (SSU)



Vakant (SSU)
 

Sidan uppdaterades senast: 2011-08-09 11:44