Regionfullmäktige

1.Karin Engdahl, Regionråd, Uddevalla
2.Jan Åke Simonsson, Ingenjör, Öckerö
3.Petra Sundbladh, Undersköterska, Sotenäs
4.Evert Svenningsson, Samverkansansvarig, Partille
5.Britt-Marie Nordin, Föreståndare, Härryda
6.Mats Frisell, Snickare, Kungälv
7.Britt-Marie Andrén Karlsson, Rektor, Orust
8.Anders Nilsson, Vårdbiträde, Lysekil
9.Birgitta Evans, Socionom, Mölndal
10.Christer Ahlén, Utredningssekreterare, Stenungsund
11.Lena Sällström, Kurator, Tanum
12.Hans Strandberg, Förskollärare, Tjörn
13.Caritha Jacobsson, Personalutvecklare, Munkedal
14.Uno Nilsson, Socionom, Strömstad
15.Marlene Segerson, Statistikhandläggare, Partille
16.Per Arne Brink, Ombudsman, Munkedal
17.Janette Olsson, Lärare, Stenungsund
18.Christian Persson, Gymnasielärare, Uddevalla
19.Gunilla Josefsson, Mentalskötare, Orust
20.Leif Andersson, Restaurangarbetare, Strömstad
21.Lena Berglund, Socionom, Öckerö
22.Jan Linde, Folkbildare, Härryda
23.Isabell Eriksson, Företagare, Tjörn
24.Liban Wehlie, Habiliteringspersonal, Kungälv
25.Cecilia Sandberg, Utvecklare, Uddevalla
26.Anders Nilsson, Regissör, Tanum
27.Ritva Stubelius, Distriktssköterska, Stenungsund
28.Filip Nordqvist, Undersköterska, Lysekil
29.Eva Johansson, Pensionär, Mölndal
30.Roger Hansson, Snickare, Orust
31.Eva Carlsson, Rektor, Partille
32.Ronnie Bryngelsson, Kock, Öckerö
33.Annica Erlandsson, Företagare, Sotenäs
34.Jan-Erik Hansson, Företagare, Partille
35.Klara Strandberg, Student, Tjörn
36.Eric Insulan, Studerande, Kungälv
37.Birgitta Berndtsson, Behandlingsassistent, Härryda
38.Fredrik Malmberg, Handelsanställd, Mölndal
39.Anna-Lena Heydar, Kooperativ konsult, Uddevalla
40.Christian Wiklund, Företagare, Tanum
41.Birgit Lotzner, Behandlare, Strömstad
42.Stellan Welin, Professor, Sotenäs
43.Malin Servin, Skötare, Munkedal
44.Alexander Hutter, Tidningsbud, Orust
45.Wiwiann Niklasson, Administratör, Härryda
46.Morgan Hedman, Förvaltare, Kungälv
47.Karin Vedlin, Handelsanställd, Mölndal
48.Jacob Nittinger, Tekniker, Partille
49.Gunilla Brufelt Hallberg, Läkarsekreterare, Stenungsund
50.Andreas Antonsson, Elevassistent, Uddevalla
51.Gunilla Nordberg, Industriarbetare, Tjörn
52.Rolf Berg, Ingenjör, Munkedal
53.Johanna Malmqvist, Grundskollärare, Partille
54.Fredrik Gullbrantz, Studerande, Kungälv
55.Rigmor Friis, Pensionär, Tjörn
56.Oskar Sköld, Student, Härryda
57.Bajwa Varinder, Förskollärare, Härryda
58.Åke Hansson, F. d. organisatör, Uddevalla
59.Susanne Arvidsson, Undersköterska, Partille
60.Jan Rohlén, Produktionsledare, Stenungsund
61.Lisa Blom, Studerande, Uddevalla
62.Leif Gabrielsson, F.d. tekniker, Sotenäs
63.Marie Raask, Försäkringstjänsteman, Partille
64.John Gunnar Ericsson, Pensionär, Tjörn

Sidan uppdaterades senast: 2011-10-30 13:07