Vår styrelse 2010-2011

Tommy Waidelich, ordförande
              070-3439512, tommy.waidelich@riksdagen.se

Mikael Sundesten, kassör
              070-5855598,  mikael.sundesten@tele2.se

Kajsa Adenbäck, facklig ledare  
              070-6291222kajsa.adenback@kommunal.se

Jörgen Silén, studieorganisatör 
              070-6941656, jorgen.silen@telia.com

Beatrice Kindembe, ordinarie ledamot
              070-2923280, mariefrancese@yahoo.se

Hiwet Hagos, ordinarie ledamot

                                    hiwet.hagos@yahoo.se

Jan Jogell, ordinarie ledamot
              070-8268385, jan.jogell@sundbyberg.se

Sofie Åhgren, ordinarie ledamot
              070-8238387,  sofie.ahgren@sundbyberg.se

Mariam Osman Sherifay, ordinarie ledamot
              070-2107166mariamsherifay@hotmail.com

Hans-Erik Salomonsson, ordinarie ledamot
              070-3179251, hanserik.salomonsson@sundbyberg.se
 
Jonas Nygren, ordinarie ledamot
              070-9573767, jonas.nygren@sundbyberg.se

Christina Fjellström, suppleant

              073-6336205, christina.fjellstrom@sundbyberg.se

Reijo Lintunen, suppleant

              070-6679392, reijo.lintunen@telia.com

Karin Olelind, suppleant

              073-0548647, mrs_kod@hotmail.com

Helene Hellmark Knutsson, adj.

              0708268870, Helene.Hellmark.Knutsson@sundbyberg.se

Markus Selin, adj. ombudsman 
              070-3792277,  markus.selin@sundbyberg.sap.se