Våra politiker i Kommunfullmäktige

Mandatperioden 2014-2018

 

2:e v. ordförande

 

Birgitta Danielsson

Birgitta Danielsson

2:e vice ordförande

0156-107 40 (bost)

070-521 18 08

birgitta.danielsson@politik.trosa.se

 

Ledamöter

 

Ann-sofie Soleby-Eriksson

Ann-sofie Soleby-Eriksson

Ledamot

0156-202 40 (bost)

0156-520 10 (arb)

070-662 19 27

annsofie.soleby-eriksson@trosa.se

 

Per Insulander

Ledamot

0156-138 33 (bost)

070-651 63 05

per.insulander@telia.com

 

Elin Insulander-Hjelm

Elin Insulander-Hjelm

Ledamot

0156-170 72 (bost)

0733-611 460

elin.insulander-hjelm@politik.trosa.se

 

Ari Heikkilä

Ledamot

070-461 22 48

ari.heikkila@politik.trosa.se

 

 Christer Påhlson

Christer Påhlson

Ledamot

070-576 28 90

christer.pahlson@politik.trosa.se

 

Annika Lundström

Ledamot

070-231 53 66

annika.lundstrom@politik.trosa.se

 

Daniel Peres

Ledamot

daniel.peres@politik.trosa.se

 

Sandra Karlsson

Sandra Karlsson

Ledamot

0734-130 437

sandra.karlsson@politik.trosa.se

 

Ersättare

 

Ingvar Lager

Ersättare

070-834 08 31

ingvar.lager@politik.trosa.se

 

Lise-Lotte Jacobsson

Ersättare

lise-lotte.jacobsson@politik.trosa.se

 

Tommy Setzman

Ersättare

010-4428948 

tommy.setzman@kommunal.se 

 

Lena Thompson

Lena Thompson

Ersättare

lena.thompson@politik.trosa.se

 

Kjell G Johansson

Kjell G. Johansson

Ersättare

070-692 01 11

kjellg.johansson@politik.trosa.se

 

Läs mer om Kommunfullmäktige

Sidan uppdaterades senast: 2015-06-17 22:56