Socialdemokraterna i Osby kommun

Socialdemokraterna Osby 2014-2018

Partiexpeditionen i Osby

Västra Storgatan 12  

283 00 Osby

Tel: 0479-13032

Öppettider:

Måndag-Torsdag 08.15- 12.15

Om du har frågor, så hör av dig till:

Ledamöterna  i nya  Osby kommunfullmäktige:

 

JPG image, 327 x 375

Marika Bjerstedt Hansen

Mobiltelefon: 070-314 56 86

Epost: marika.b.hansen@outlook.com


JPG image, 264 x 284

Daniel Landin

Mobiltelefon: 070-97 01 136

Epost: daniel.landin@ikea.com


JPG image, 266 x 329

Susanne Colldin

Mobiltelefon: 073-80 60 980

Epost: susanne@colldin.com


JPG image, 256 x 331

Ingmar Bernthsson

Mobiltelefon: 070-860 57 53

Epost: ingmar_bernthsson@osby.se


JPG image, 256 x 332

Nathalie Folkunger

Mobiltelfon: 076-828 58 14

Epost: nattifolkunger@hotmail.com


JPG image, 219 x 293

Fahrudin-Faiko Zulfic

Mobiltelfon: 073-422 23 38

Epost: fajkozulfic@hotmail.com


JPG image, 255 x 321

Kurt Stenberg

Mobiltelfon: 070-557 64 35

Epost: kurt.stenberg@telia.com


JPG image, 234 x 279

Diana Ledin

Mobiltelefon: 073-98 48 112

Epost: diana.ledin@gmail.com

 

Michael Svensson

Mobiltefon: 072-421 30 12

Epost: micke0000007@gmail.com


JPG image, 269 x 324

Rose-Marie Riling

Mobiltelefon: 070-882 68 69

Epost: rmriling@hotmail.com


JPG image, 241 x 331

Tommy Augustsson.

Mobiltelfon: 070-5721551

Epost: sosse1@yahoo.com


JPG image, 235 x 307

Eva-Lott Gustavsson

Hemtelefon: 0479-213 91

Epost: e-l.g@telia.com


JPG image, 270 x 315

Karl-Yngve Andersson

Mobiltelefon: 070-716 13 56

Epost: 


JPG image, 245 x 317

Knud Nielsen

Mobiltelefon: 070-931 81 25

Epost: knud.nielsen@telia.com


Inga Magnusson

Mobiltelfon: 070-326 90 42

Epost: magnusson-familjen@telia.com

Sidan uppdaterades senast: 2014-08-16 12:30