AK-styrelse 2014

 

   Ordförande, medlemsansvarig

 Tobias Nordlander

Tobias Nordlander

tobias.nordlander@gmail.com

Tfn 070-655 73 09

   Vice ordförande, fackligt ansvarig

 Johanna Skottman, foto: Joseph Moudi

Johanna Skottman

jskottman@hotmail.com

073-405 50 08

   Sekreterare, studieledare, valledare

 Kennet hedlund

Kennet Hedlund

kennet.hedlund@hotmail.com

073-617 37 01

   Kassör

 Christina Waster Jansson

Christina Waster Jansson

christina.waster@telia.com

070-346 11 51

   Ledamöter

 

      Chatarina Ståhl

Chatarina Ståhl

chatarina.j.c@gmail.com

070-481 14 40

 

      Richard Lindblad

 Richard Lindblad

rickard.lindblad@gmail.com

 Richard With, foto: Joseph Moudi

Richard With

richard_with@hotmail.com

070-773 57 18

 Mary-Ann Hellsten

Mary-Ann Hellström

0220-315 19

 Patric Boström, foto: Joseph Moudi

Patrik Boström

boa.sura@gmail.com

070-230 29 99

   Ersättare

 Leif Carlberg, foto Joseph Moudi

Leif Carlberg

leif.carlberg@suravision.se

076-006 47 93

 Inga-Lill Ohldin, foto: Joseph Moudi

Inga-Lill Ohldin

0220-360 45

 Anders Tollin, foto Joseph Moudi

Anders Tollin

anders.tollin@telia.com

070-290 73 20

 

      Akam Abdi

 Akam Abdi

 

      Daniel Rubinsson

Daniel Rubinsson

   Adjungerad

 Britt-Inger Fröberg

Britt-Inger Fröberg

brittinger.froberg@surahammar.se

0220-391 96
0220-357 67

Sidan uppdaterades senast: 2013-06-19 11:59