Resursgrupp

Kontaktuppgifter till de Västsvenska delegationernas resursgrupp under #skongress 

Mikael Bogsjö

Valkretssekreterare Socialdemokraterna i Södra och Norra Älvsborg
Telefon: 08-786 61 02
Mobil: 070-587 72 66
E-post: mikael.bogsjo@riksdagen.se

Sandra Brolin

LO-distriktet i Västsverige, kommunikatör
Mobil: 0768-303074
E-post: sandra.brolin@lo.se

Elisabeth Hulter

Politisk sekreterare, hälso- och sjukvård
Telefon: 010-441 01 15
Mobil: 076-945 37 37
E-post: elisabeth.hulter@vgregion.se 

Patrik Johansson

Politisk sekreterare, hälso- och sjukvård
Telefon: 010-441 00 56
Mobil 0702-75 99 05
E-post patrik.jens.johansson@vgregion.se

Rolf Lindén

LO-distriktet i Västsverige, Ombudsman
Mobil: 070-265 75 65 
e-post: rolf.linden@lo.se

Peter Lindh

LO-distriktet i Västsverige, pressekreterare
Telefon: 031 7743073
Mobil: 0768-343073
E-post: peter.lindh@lo.se

Agnetha Andersson

Politisk sekreterare, media och kommunikation
Telefon: 010-410 00 58
Mobil: 0723-61 52 5§
E-post: agnetha.andersson@vgregion.se

Katarina Sundberg

Politisk sekreterare, kultur och kollektivtrafik
Telefon: 010-441 00 55
Mobil: 0700-82 30 12
E-post: katarina.e.sundberg@vgregion.se

Sidan uppdaterades senast: 2013-03-31 12:19