Dörrknackning

 

Ansvarig: Johan Svedestad och Lena Malm 

 

Dag

 

Plats

Mötesplats

Kontaktperson

Sön 1/5

10-12

Angered

Rannebergen

 

Mölnesjövägen

Johan Svedestad

               0707-87 67 34        

Sön 1/5

kl 10-12

Västra Hisingen

Biskopsgården

 

Klarvädersgatan

Christer Gustafsson,

               0702-19 99 66        

Sön 1/5
kl 10.45-13.00

Västra Göteborg

Tynnered

Smyckegatan 27
Hpl Smyckeg

Buss 20, 50, 99

Ingvar Svensson

               0702-67 67 95        

Mån 2/5

kl 18-20

Lundby

Rambergsvägen, vid skolan

Lena M                 0709-70 83 36        

Stephan Ljungberg

               0705-22 07 29        

Mån 2/5

kl 18-20

Östra Göteborg

Bergsjön

 

Siriusgatan

Mohamud Salad

0702072223

 

 

 

 

Tis 3/5

kl 18-20

 

Frölunda/Högsbo/Askim

Frölunda

Altplatsen (parkeringen)

Staffan Lindström

0722453354

Tis 3/5

kl 18-20

 

Norra Hisingen

Kärra

Sibyllakiosken, Klarebergsmotet

Henrik Johansson

0700705-89 83 06

Ons 4/5

kl 18-20

 

Angered

Hammarkullen

Hammarkulletorget

Diako Sheikh Aghaei

0704488358

 

 

 

 

Ons 4/5

 

 

Majorna-Linné

 

 

Claes Söderling                0704-97 41 17        

Tors 5/5

kl 17.45-20.00

Västra Göteborg

Tynnered

Smaragdgatan 20
 Hpl Smaragdg

Spårvagn 1 o 7

Ingvar Svensson

               0702-67 67 95        

Tors 5/5

kl 18-20

 

Norra Hisingen

Backa

Selma lagerlöfs torg

Arne Olsson

0705852917

Fre 6/5

kl 18-20

 

Östra Göteborg

Kortedala

Kortedala Torg

Radmila S

Lör 7/5

kl 11-13

Lundby

 

Fyrklöversgatan, vid Grindstugan

Lena M                0709-70 83 36        

Stephan Ljungberg

               0705-22 07 29        

Lör 7/5

kl 11-13

 

Örgryte-Härlanda

Återkommer med exakt plats

Nisse Lindblom

0706518171

Dag

Plats

Förening

Kontaktperson

 

 

 

 

 

 

Sön 8/5

16-18

 

Norra Hisingen

Tuve

Tuve Torg, vid Myran

Peter Corneliusson ??

Mån 9/5

kl 17.45-20.00

Västra Göteborg

Tynnered

Topasgatan 59
gångbro fr Frölunda Torg

Ingvar Svensson

               0702-67 67 95        

Mån 9/5

kl 18-20

 

Östra Göteborg

Gamlestaden

Kortedala/Nylöse var exakt?

Gert Henriksson ?

 

Tis 10/5

kl 18-20

 

Frölunda/Högsbo/Askim

??

??

Camilla Widman ?

Tis 10/5

kl 18-20

 

Norra Hisingen

Tuve

Tuve Torg, vid Myran

Peter Corneliusson ?

Ons 10/5

kl 18-20

 

Angered

Lövgärdet

Lövgärdets centrum

Johan Svedestad

0707876734

Ons 11/5

kl 17.45-20.00

Västra Göteborg

Tynnered

 

Opaltorget

Annelie Schagerström

?

Ons 11/5

kl 18-20

 

Västra Hisingen

Biskopsgården

Friskväderstorget

Christer Gustafsson

               0702-19 99 66        

12/5

18-20

Angered

Hjällbo centrum

Kontakt

Diako och Johan Svedestad

0707876734

Tors 12/5

kl 18-20

 

Lundby

 

Slätta Damm, Hällskriftsgatan

Lena M                0709-70 83 36        , Stephan Ljungberg                0705-22 07 29        

Tors 12/5

kl 18-20

 

Frölunda/Högsbo/Askim

Frölunda

Gånglåten

besöksparkeringen

Staffan Lindström

0722453354

Tors 12/5

kl 18-20

 

Majorna-Linné

 

 

 

 

 

 

 

 

Lör 14/5

kl 11-13

Lundby

HSB Linjalen, Riksbyggens område

Virveltorget

Lena M 0709-70 83 36, Stephan Ljungberg 0705-22 07 29

Lör 14/5

kl 10-14

 

Norra Hisingen

Backa

Backa folkets hus

Arne Olsson

0705852917

Lör 14/5

kl 11-13

 

Frölunda/Högsbo/Askim

Högsbo

Axel Dahlströms torg

Christer Emilsson ?

 

Sön 15/5

10-14

 

 

Angered

Gårdsten

 

Gårdstens centrum

 

 

Ellen Miteka/ Johan Svedestad

0707876734

Sön 15/5

10-14

 

Östra Göteborg

Bergsjön

Grötfrukost ??

??

Sön 15/5

kl 10-13

 

Västra Hisingen

Biskopsgården

Dim-/Godvädersgatan

Christer Gustafsson

0702-19 99 66

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sidan uppdaterades senast: 2011-02-25 13:23