Institutionsröstning

Institutionsröstning: 8 maj och 15 maj Ansvarig krets Öppet
Göteborg Bergsjöhöjds boende Saturnusgatan 5 Angered 8/5 09.30-11.00
Olofstorp Solängen Saras väg 1 Angered 8/5 10.00-10.45
Göteborg Sekelbo äldreboende Halvsekelsgatan 36 Angered 8/5 10.00-11.30
Angered Gunnareds äldreboende Triörgatan 6 Angered 8/5 11.30-12.30
Göteborg Geråshus Äldreboende Galileiusgata 32 Angered 8/5 12.30-14:00
Angered Lövgärdets äldreboende Vaniljgatan 27-28 Angered 8/5 14.00-15.30
Högsbo Högsbortorpshemmet Träffpunkten, Markmyntsgatan 14 Askim-Frölunda-Högsbo 15/5 08.00-20.00
V Frölunda KVA Högsbo Gustav Werners Gata 15 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 09.00-11.15
Billdal Uggledals äldreboende Uggledalsvägen 37 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 10.00-11.00
V Frölunda Kaverös Äng Kaverös Äng 7 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 10.00-11.00
V Frölunda Altplatsens äldreboende Positivgatan 15 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 10.00-11.45
Göteborg Svaleboskogens äldreboende Svaleboskogen 7 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 11.30-13.00
Hovås Granlidens äldreboende Granlidsvägen 19 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 11.30-13.00
Göteborg Gerdas Gård Gerdas gård 1 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 12.30-14.00
V Frölunda Högsbo sjukhus/SU Geriatrik Tunnlandsg 2A, avd 602, byggn Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 12.45-14.00
V Frölunda Björkåshemmet Jordledningsgatan 4 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 14.00-15.30
V Frölunda Toftaåsens äldrecenter Toftaåsgatan 82 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 14.00-16.00
V Frölunda Flatås gård Tunnlandsgatan 2/ hus 7 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 14.15-15.00
V Frölunda Grevegårdens äldreboende Grevegårdsvägen 44 Askim-Frölunda-Högsbo 8/5 14.30-16.00
Landala Landalahus Dagcentralen, Aschebergsgatan 49 Centrum 15/5 08.00-20.00
Göteborg Häktet Polishuset Ernst Fontells plats Centrum 8/5 09.00-14.00
Göteborg Fridkulla äldreboende Fridkullagatan 18G Centrum 8/5 10.00-11.30
Göteborg Krokslätts äldreboende/Örgrytehemmet Fredriksdalsgatan 3A Centrum 8/5 12.15-14.15
Göteborg Vasahemmet Karl Gustavsgatan 12A Centrum 8/5 13.00-14.00
Göteborg Stiftelsen Neuberghska ålderdomshemm Dr Allards gata 4 Centrum 8/5 15.00-15.45
Kallebäck Kallebäcks äldreboende Smörkärnegatan 2 Härlanda-Örgryte 15/5 08.00-20.00
Härlanda Kastanjebackens äldreboende Träffpunkten, Härlandavägen 27 Härlanda-Örgryte 15/5 08.00-20.00
Örgryte Bagaregårdens äldreboende Landerigatan 17 Härlanda-Örgryte 15/5 08.00-20.00
Örgryte Morängatans äldreboende Morängatan 11 A Härlanda-Örgryte 15/5 08.00-20.00
Göteborg Teckenspråksforum Härlandavägen 8 Härlanda-Örgryte 5/5 10.00-15.00 10/5 10.00-16.00 12/5 10.00-16.00
Göteborg Otium, stiftelsen stiftelsen, Stenungsundsgatan 19 Härlanda-Örgryte 8/5 10.00-11.00
Göteborg Björkekärrs hus Rosendalsgatan 10 Härlanda-Örgryte 8/5 11.30-13.30
Göteborg Ekparkens äldreboende Lillkullegatan 23 Härlanda-Örgryte 8/5 12.30-13.45
Göteborg Dicksons hus Danska vägen 61 Härlanda-Örgryte 8/5 14.15-16.00
Göteborg Kålltorps äldreboende Virginsgatan (högst upp) Härlanda-Örgryte 8/5 14.30-16.00
Göteborg Kostern äldreboende Masthuggstorget 5 Linne-Majorna 8/5 11.15-12.00
Majorna Gråbergets vård och äldreboende Stortoppsgatan 2 Linné-Majorna 15/5 08.00-20.00
Vegastan Stiftelsen Vegahusen 55 Stora salen entréplan, Vegagatan 55 Linné-Majorna 15/5 08.00-20.00
Göteborg Änggårdsbackens äldreboende tre stif Per Dubbsgatan 4 Linné-Majorna 8/5 09.30-11.30
Göteborg Majstångsgatans äldreboende Majstångsgatan 30 Linné-Majorna 8/5 10.00-10.45
Göteborg Annedals äldreboende Carl Grimbergsgatan 11 Linné-Majorna 8/5 14.15-15.45
Göteborg Barkens Äldreboende Nordhemsgatan 23 Linné-Majorna 8/5 14.30-15.30
Göteborg Lotsens äldreboende, Attendo Care Attendo Care, Kustgatan 10 Linné-Majorna 8/5 15.00-16.00
Hisings Backa Bjurslätts äldreboende c/o Lillhagsparken 1, Lillhagsparken 1 Lundby 8/5 10.00-11.00
Göteborg Fyrväpplingens äldreboende Fyrväpplingsgatan 5 Lundby 8/5 10.00-11.30
Göteborg Fogdegårdens äldreboende Sockenvägen 28 Lundby 8/5 12.00-13.15
Göteborg Bräcke Västergård Bräcke Östergårdsgatan Lundby 8/5 12.30-13.30
Göteborg Kyrkbyhemmet Byalagsgatan 3 Lundby 8/5 14.00-15.30
Kärra Kärrahus äldreboende Träffpunkten, Lillekärr Södra 55 Norra Hisingen 15/5 08.00-20.00
Hisings Backa Rättspsyk. avd Gbg (RMV) Dan Anderssons gata 20 Norra Hisingen 8/5 09.30-10.30
Hisings Backa Lillhagsparken 11/Bjurslätts äldrebo evakueringsboende, Lillhagsparken 11 Norra Hisingen 8/5 10.00-11.00
Hisings Backa Sankt Jörgens Äldreboende S:t Jörgens väg 22 Norra Hisingen 8/5 10.00-11.00
Hisings Kärra Lillekärrs äldreboende Lillekärr Södra 51 Norra Hisingen 8/5 10.30-12.30
Hisings Backa Backadalens äldreboende Lisa Sass gata 7 och 12 Norra Hisingen 8/5 11.00-13.00
Hisings Backa Rättspsykiatrin avd 921 östra vårdkedjan, Lillhagsparken 2 Norra Hisingen 8/5 11.30-12.30
Hisings Backa KVA Skogome Lillhagsvägen 297 Norra Hisingen 8/5 12.30-16.00
Hisings Backa Lillhagsparkens Äldreboende Lillhagsparken 10 Norra Hisingen 8/5 13.30-15.00
Hisings Backa Backahus Selma Lagerlöfs Torg 6 Norra Hisingen 8/5 14.00-15.30
V Frölunda Bjöla äldreboende Bjölavägen 1 Västra Göteborg 8/5 10.00-10.45
V Frölunda Fiskebäcks äldreboende/Capio Hälleflundregatan 20 Västra Göteborg 8/5 10.00-12.00
Styrsö Styrsöhemmet Styrsö Kungspark 6 Västra Göteborg 8/5 11.00-12.00
V Frölunda Åkerhus äldreboende Juteskärsgatan 2 Västra Göteborg 8/5 11.30-13.30
V Frölunda Nya Varvets äldreboende Finnjollegatan 2 Västra Göteborg 8/5 13.00-14.15
Biskopsgården Svartedalens äldrecentrum Svartedalsgatan 2 Västra Hisingen 15/5 08.00-20.00
Tuve Säve Glöstorpshöjdens äldreboende Dagrum, Glöstorpsvägen 43 Västra Hisingen 15/5 08.00-20.00
Torslanda Äldreboendet Solängsvägen 55/57 Solängsvägen 53 Västra Hisingen 8/5 10.00-11.30
Göteborg Kvibergs äldreboende Alivallsgatan 1 Östra Göteborg 8/5 12.00-13.30
Göteborg Äldreboendet Götaholm Götaholmsgatan 7 Östra Göteborg 8/5 13.30-14.15
Göteborg Fjällyckan/Utbyberg Fjällbo park (26-28) 30-32 Östra Göteborg 8/5 14.30-16.00
Sidan uppdaterades senast: 2011-04-26 21:46