Arbetarekommuner i partidistriktet


Socialdemokraterna i Västervik

Kvarngatan 40
593 33 Västervik
Ordförande Gunnar Jansson, 070-2405793
sap.vastervik@telia.com

www.socialdemokraterna.se/vastervik

 

Socialdemokraterna i Vimmerby

Sevedegatan 4
598 37 Vimmerby
Ordförande Daniel Nestor,
daniel.nestor@vimmerby.ak
vimmerby@telia.com

www.socialdemokraterna.se/vimmerby  

 

Socialdemokraterna i Hultsfred

Box 129
577 23 Hultsfred
(Besöks adress: Stora Torget)
Ordförande Mikael Lång, 070-6979393

mickelang_music@hotmail.com

www.socialdemokraterna.se/hultsfred


Socialdemokraterna i Högsby

Ordförande Carl-Axel Blom, 070-512 2403
carl-axel.blom@kommunal.se

www.socialdemokraterna.se/hogsby

Socialdemokraterna i Oskarshamn

Box 107
572 23 Oskarshamn
Tel. (ordförande) Anton Sejnehed 070-2356315
anton.sejnehed.politik@oskarshamn.se

www.socialdemokraterna.se/oskarshamn

 

Socialdemokraterna i Mönsterås

Sandgatan 1
383 30 Mönsterås
Ordförande Lars Hollner, 0706264532, lars.hollner@telia.com
sap.monsteras@telia.com

www.monsterass.se

Socialdemokraterna i Kalmar

Södra Långgatan 62, 6 tr
392 31  Kalmar
0480-45 84 70
info@kalmar.sap.se

www.kalmar.sap.se

 

Socialdemokraterna i Nybro

Grönvägen 2B
382 40 Nybro
Ordförande Martina Aronsson, 070-5295989
info@socialdemokraternanybro.se

www.socialdemokraternanybro.se

 

Socialdemokraterna i Emmaboda

Tel. (ordförande) Bo Eddie Rossbol 070-674 24 87
b.rossbol@gmail.com

www.emmaboda.sap.se

 

Socialdemokraterna Norra Öland
Ordförande Magnus Ståhl
Tel. 073-088 93 50
pbmstal@gmail.com

 

Socialdemokraterna Södra Öland
Ordförande Per-Olof Johansson, Färjestaden

per-olof.johansson@morbylanga.se

www.socialdemokraterna.se/morbylanga

Socialdemokraterna i Torsås

Ordförande Vakant

www.socialdemokraterna.se/torsas