Kontakta oss

Anders Henriksson, landstingsråd
Telefon mobil: 070-5176030
E-post: anders.henriksson@ltkalmar.se
 
Lena Segerberg, landstingsråd
Telefon mobil: 070-350 74 70
E-post: lena.segerberg@ltkalmar.se
 
Yvonne Hagberg, politisk samordnare
Telefon mobil: 070-867 68 47
E-post: yvonne.hagberg@ltkalmar.se

Peter Högberg, ledamot landstingsstyrelsen
Telefon mobil: 070-5976157
E-post: peter@peterhoberg.se

Maria Ixcot Nilsson, ledamot landstingsstyrelsen
Telefon mobil: 070-3336828
E-post: ixcot.n@telia.com

Gunilla Johansson, ledamot landstingsstyrelsen
Telefon mobil: 070-4911003
E-post: gunillajoha@ltkalmar.se 


Jonas Hellberg, politisk sekreterare

Telefon mobil: 070-670 05 72
jonas.hellberg@ltkalmar.se