Här hittar du oss


Arbetarekommunens ordförande Heli Kittilä och Oppositionsrådet
Christer Forsmark,

 

När kan du träffa oss?

Under valet har vi från och med den 27 augusti öppet i valstugan på följande tider: onsdag-fredag kl. 16.00- 18.00, lördagar kl. 10.00- 13.00.

Vi finns även på plats i monter på Vårgårda Möte på Tånga hed en timme innan program med politikerutfrågningarna mm startar och under hela mötet. Start blir det onsdagen den 13 augusti med Vänsterpartiets ledare Jonas Sjöstedt. Onsdagen den 20 augusti kommer Stefan Löfven till Vårgårda Möte.

Se fortlöpande information på http://equmeniakyrkan.se/vargardamote/

Du är också välkommen att kontakta styrelsen på nedanstående mailadresser. Vårgårdas socialdemokratiska oppositionsråd Christer Forsmark når du på telefon 0709-165 652 eller mail christer.forsmark@vargarda.se.

Partilokal: Trastvägen 9, 447 31 Vårgårda (ingång på gaveln). Gilla vår facebooksida, gå in där och få mer information om kommande möten mm!

Information och kontakt: https://www.facebook.com/VargardaAK

Läs om vårt förslag till budget för Vårgårda kommun

Styrelsen:

Ordförande: Tony Willner  tony@willner.net

 

Vice ordförande: Kenth Hulth, kontaktinfo kenth.hulth@hotmail.com

Sekreterare: Patrik Rydelius, kontaktinfo p.rydelius@telia.com

Kassör: Weine Eriksson kontaktinfo weinee1@gmail.com

Övriga ledamöter: Christer Forsmark, Karl-Erik Johansson, suppleanter: Maria Willner, Greta Cojocaru

 

Heli Kittilä, kontaktinfo helik60@hotmail.com

Valledare: Tony Willner

Sidan uppdaterades senast: 2014-06-25 14:37